Co książę Harry myśli o śledztwie panoramicznym BBC

 • Książę Harry czuje, że ludzie próbują wbić klin między niego a księcia Harry’ego: śledztwo BBC w sprawie wywiadu dla księżnej Diany w Panoramie.
 • BBC bada zarzuty, że wywiad został nieetycznie uzyskany przez gospodarza Panoramy Martina Bashira.

  Książę William niedawno publicznie skomentował śledztwo BBC w sprawie księżnej Diany Panorama wywiad i najwyraźniej niektórzy ludzie uważają, że książę Harry również powinien się wypowiedzieć. Co jest szalone, ponieważ jest to niezwykle prywatna sprawa rodzinna. Zrozumiałe jest, że Harry nie jest tu z powodu krytyki, a bliskie mu źródło powiedziało nam Weekly, że „Niestety, niektórzy ludzie nie postrzegają tego tylko jako dążenie do prawdy, ale także próbują wykorzystać to jako okazję do wbicia klina między braćmi ”.

  „Nie potrzebujesz publicznego oświadczenia, aby wyobrazić sobie, jak się czuje prywatnie, ludzie wiedzą, ile znaczy dla niego jego matka” – kontynuuje źródło. „W przeszłości odważnie mówił o stracie i żalu oraz o ogromnym wpływie, jaki wywarło to na niego”.

  panoramiczny wywiad księżnej Diany

  Wywiad z Panoramą księżnej Diany.

  Getty Images

  Aha, i do Twojej wiadomości, Harry „otrzymuje regularne aktualizacje i jest świadomy wszystkiego, co się dzieje” w dochodzeniu BBC w sprawie potencjalnie nieetycznego wywiadu przeprowadzonego z księżną Dianą. Panorama gospodarz Martin Bashir (który rzekomo stworzył fałszywe wyciągi bankowe, aby zmanipulować brata Diany, aby pomógł w negocjowaniu wywiadu). Więcej informacji, a także publiczne komentarze księcia Williama, znajdziesz poniżej: