Britney Spears wyjaśniła, co jej rzadko widywano jako „ulubiony” tatuaż

Konto na Instagramie Britney Spears nadal zapewnia wszelkiego rodzaju klejnoty. Ikona popu opublikowała nowe zdjęcie na platformie mediów społecznościowych w piątek, 11 czerwca i tym razem pokazała swój ulubiony tatuaż. Ujawniając często ukryty atrament, który znajduje się na jej karku, Spears wyjaśniła w swoim podpisie, że chociaż „nigdy go nie widzisz”, jest dla niej wyjątkowy.

pochodzi z filmu z 8 czerwca, na którym piosenkarka „Matches” tańczy w gorącym różowym kostiumie kąpielowym i białych butach do kolan. Gdy tańczy, Spears od czasu do czasu podnosi włosy i zerka na tatuaż. Następnie, na poniższym obrazku, fani lepiej przyglądają się wyrytemu słowu, a podpis dzieli się jego znaczeniem.

„Widziałeś wcześniej tatuaż na karku ?????” Spears napisał częściowo. „To hebrajski, to język pisany od tyłu !!!! Mówi Mem Hey Shin i oznacza uzdrowienie !!!! To mój ulubiony tatuaż, ale jak na ironię, nigdy go nie widzisz.

Przynajmniej jeden z wyznawców Spears nie do końca zgadzał się z jej opisem hebrajskiego pisanego od tyłu. Zauważyli, że zamiast tego „może angielski jest pisany od tyłu”. Inny sugerował, że to wcale nie było hebrajskie słowo. „Britney droga – bez obrazy, ale jako izraelski mówiący po hebrajsku nigdy nie słyszałem tego słowa! O ile wiem, to nic nie znaczy…” napisali. Inny fan zgodził się, komentując: „To samo, co wygooglowałem i najwyraźniej jest to kwestia kabały”. (Kabała jest wielowiekową formą żydowskiego mistycyzmu.)

Podczas gdy niektórzy fani Britney mogą być sceptyczni co do pochodzenia jej ukochanego tatuażu, wielu podobało się przesłanie uzdrowienia. Jeden nawet przyznał, że Spears ma „wynalezione uzdrowienie”, a inny nazwał ją „królową tatuaży o ukrytym znaczeniu”. Wśród tego wszystkiego, oczywiście, wielu innych przesłało jej swoją miłość.

Udostępnianie swojego ulubionego tatuażu to tylko jeden z przykładów gwiazdy pop, która wykorzystuje swoje media społecznościowe do łączenia się z fanami na jej warunkach. Podczas gdy niektórzy ludzie wybierają kpiny lub krytykę filmów Spears, jasno dała do zrozumienia, że ​​nie martwi się, że będą idealne. „Robię to dla zabawy !!!! Jeśli uważasz, że powinnam lubić być na okładce magazynu, kiedy tańczę… przepraszam, że tak się nie dzieje” – napisała 1 lutego.

Zdobywczyni Grammy wyjaśniła również, że „poświęca czas na naukę i bycie normalną osobą”. W poście na Instagramie z 9 lutego napisała, że ​​uwielbia „po prostu cieszyć się podstawami codziennego życia”. W podobnym duchu jej chłopak, Sam Asghari, również podkreślił ich dążenie do „normalności”, opowiadania Ludzie w lutym, że „zawsze chciał tylko tego, co najlepsze” dla Spears i że „nie może się doczekać normalnej, niesamowitej wspólnej przyszłości”.

Do tyłu, do przodu, po hebrajsku czy nie, tak wygląda „normalne” i uzdrawianie Spears.