Amber Riley wykonała „A Moment” w hołdzie Naya Rivera w „Jimmy Kimmel Live”

hollywood odblokowany brunch o wpływie społecznym zasilany przez prettylittlethingcom

Gregg DeGuireGetty Images

 • Amber Riley wykonała poruszający hołd dla Radość Costar i przyjaciel Naya Rivera dalej Jimmy Kimmel na żywo.
 • Naya zaginęła 8 lipca, a 13 lipca władze potwierdziły, że zmarła w wyniku utonięcia w jeziorze Piru w Kalifornii.
 • Amber powiedziała wcześniej, że Naya była jej „ulubioną partnerką w duecie” od czasu, gdy występowała w serialu.

  13 lipca władze hrabstwa Ventura potwierdziły, że Naya Rivera zmarł podczas rejsu łodzią 8 lipca po jeziorze Piru w Kalifornii. Zanim Naya zeszła pod wodę i nigdy nie wypłynęła na powierzchnię, udało jej się zabrać swojego 4-letniego syna z powrotem na łódź i uratować go. Wkrótce po tym, jak władze potwierdziły rozdzierające serce wieści, Naya’s Radość kostiumy pokazały wylew miłości i wsparcia w mediach społecznościowych i osobiście w Kalifornii z rodziną. A ostatniej nocy Amber Riley, która często współpracowała z Nayą, aby stworzyć najbardziej imponujące duety w serialu, zaśpiewała nową piosenkę na cześć swojej zmarłej przyjaciółki na Jimmy Kimmel na żywo.

  Amber, którego artysta nazywa się Riley, został przedstawiony przez gościa gościa Lil Rel Howery. Zanim weszła na scenę, powiedział: „Niedawno oboje straciliśmy naprawdę dobrą przyjaciółkę w tragicznym wypadku i oboje będziemy za nią tęsknić na zawsze”.

  W emocjonującym performansie z otaczającymi ją obrazami Naya, Amber zaśpiewała: „Teraz potrzebuję chwili sam na sam z duszą, nie mogę powstrzymać tych myśli, potrzebuję tych. Jestem gotowy do walki, jestem gotowy, aby zobaczyć co jest po drugiej stronie. Jestem gotowa płakać i po prostu pozwolić temu być. Po prostu pozwolić temu być. Niech tak będzie. ”

  Ta treść jest importowana z YouTube.

  Po przedstawieniu Amber napisała na Twitterze, „Nie wytrzymałem 15 sekund, zanim stałem się kałużą. Kocham cię Naya. RIP Angel”.

  Ta treść jest importowana z Twittera.

  W chwili śmierci Nayi Amber napisała: „Mój ulubiony partner w duecie. Kocham cię. Tęsknię za tobą. Nie mam teraz słów, tylko dużo uczuć. Spoczywaj w pokoju Aniele i wiedz, że twoja rodzina nigdy nie będzie o wszystko się martwić ”.

  Kevin WinterGetty Images

  EP Riley, zatytułowana EP, na której znajdzie się „A Moment”, piosenka, którą śpiewała zeszłej nocy, ukaże się 2 października 2020 roku.