9 najlepszych pistoletów do masażu 2020 – 9 najlepszych pistoletów do masażu, jeśli twoje ciało potrzebuje dużej TLC

gorący różowy pistolet do masażu trzymany przez kobietę na torze obok innego, mniejszego termosu

John Francis

Chociaż praca w domu z pewnością ma swoje zalety – piżama jako oficjalny nastrój dnia, spanie przez godzinę dłużej lub wygodne łóżko jako miejsce na biurko / biuro – ale gdyby moje plecy mogły mówić, to by trwało i w kółko o tym, jak bardzo nienawidzi tego nowo odkrytego siedzącego trybu życia. Bóle, które odczuwam będąc zwykłą kanapką z laptopem, są równoważne tym, które moja babcia prawdopodobnie odczuwa po 80 latach na tej ziemi. I oto mam 24 lata. Hau.

Idealnym rozwiązaniem byłoby pójście do spa na długi, głęboki masaż, ale skoro obecnie jesteśmy w pandemii, odmówię. Wejdź, pistolety do masażu, czyli sposób na masażystkę na żywo, która zaspokoi wszystkie Twoje pulsujące i skurcze potrzeby. Na początku może zejść jako dużo i trochę onieśmielające, ale obiecuję, że to opłacalna inwestycja. Ach, dbanie o siebie.

Pistolety do masażu są sprzęgłem, ponieważ można łatwo chwycić urządzenie, przesunąć w wybranym miejscu i mieć pewność, że jego moc wibracji zmniejszy zmęczenie lub sztywność mięśni. Pomoże również w zwiększeniu zakresu ruchu i elastyczności! Więc jeśli twoje ramiona, plecy, szyja, ręce, nogi lub jakakolwiek część ciała cię nienawidzi z powodu tej sytuacji WFH, sprawdź tutaj jeden z tych magicznych pistoletów do masażu.

Reklama – czytaj dalej poniżej

1

Ten miniaturowy

Przenośny pistolet do masażu mięśni

TheraGun
Theragun

199,00 $

To, co jest tak fajne w Theragun mini, to to, że dosłownie mieści się w kieszeni. Jest mały, ale potężny! Dzięki trzem różnym prędkościom możesz natychmiast pożegnać się z irytującymi węzłami.

2

Ten konfigurowalny

Ręczny masażer perkusyjny

Ten lekki pistolet do masażu ma mocny silnik, który ledwo wydaje dźwięk, dzięki czemu możesz odprężyć się. Jest również wyposażony w sześć nasadek, które pozwalają dostosować siatkę do terapii mięśni lil.

3

Ten naprawdę profesjonalny

Masażer mięśni głębokich

LifePro
amazon.com

204,99 $

Wiesz, że ten jest dobry, ponieważ został stworzony do rekonwalescencji sportowców i terapii chiropraktycznej. To bardzo profesjonalne narzędzie ma dziewięć poziomów intensywności, siedem głowic masujących i długotrwałe ładowanie baterii. Porozmawiaj o wszystkim w jednym!

4

Ten super ładny, ale bardzo skuteczny

Total Massage Gun

Total Massage Gun
totalmassagegun.com

149,00 $

Jak możesz tego nie złapać dla siebie ?! To jest różowe! Gwarantujemy, że będzie to najlepszy przyjaciel Twojego ciała dzięki mocnemu silnikowi i uchwytowi z wieloma uchwytami, który pozwoli Ci dostać się w te bolące, trudno dostępne miejsca.

5

Ten pięciogwiazdkowy model

Pistolet do masażu perkusyjnego IMPACT

Punkt zapalny
dickssportinggoods.com

199,99 $

Jeśli szukasz pistoletu do masażu, który wykona wszystkie zadania, spójrz na ten. Gwarantuje to rozluźnienie napiętych mięśni i przyspieszenie rozgrzewki i regeneracji.

6

Ten elastyczny

Pistolet do masażu R4 Pro z regulowanym ramieniem

Wiem, że ten wygląda bardziej onieśmielająco niż inne na tej liście, ale to dlatego, że R4 Pro ma pięć regulowanych kątów obracania głowic. Jest również bardzo poręczny, ponieważ jest wyposażony w futerał do przenoszenia, a bateria – jeśli jest w pełni naładowana – zapewni energię na tydzień.

7

Ten łatwy w użyciu

Przenośny elektryczny pistolet do masażu mięśni głębokich

Apollo Kinetics
amazon.com

Powiedziałbym, że jest to najlepszy wybór, jeśli szukasz czegoś prostego i prostego. Zawiera podstawy: różne ustawienia poziomu wibracji, mocowania głowy. Poza tym uwielbiam przenośność.

8

Ten niezwykle potężny

Ręczny pistolet do masażu tkanek głębokich

Homech
amazon.com

109,99 $

Ten pistolet do masażu firmy Homech to nie żart. Intensywność tego sprawi, że poczujesz się jak makaron … w najlepszy możliwy sposób. Jeśli chcesz skupić się na wielu grupach mięśni, wymień głowy za pomocą sześciu załączników, z którymi się łączysz.

9

Ten popularny

Ręczny pistolet do masażu tkanek głębokich

TIMTAM
amazon.com

249,99 $

199,99 zł (20% rabatu)

Masażer TimTam Power cieszy się renomą wśród trenerów, trenerów, sportowców i fizjoterapeutów na całym świecie. A co najlepsze? Zapewnia ulgę w bólu w dowolnym miejscu na ciele w zaledwie 60 sekund. Tak, potrzebuję.

Reklama – czytaj dalej poniżej