6 najlepszych przystawek KitchenAid

Różnorodność wspaniałych przystawek, które można kupić, to kolejny powód, by pokochać swój mikser stojący KitchenAid, ale może to być trudne zawęź wybór do tych, których będziesz faktycznie używać. Najlepsze nasadki KitchenAid są kompatybilne z Twoim modelem miksera i pomagają w maksymalnym wykorzystaniu możliwości miksera stojącego, rozszerzając jego możliwości.

Przed wyborem nasadki upewnij się, że pasuje ona do Twojego modelu miksera stojącego KitchenAid. Niektóre przystawki są kompatybilne ze wszystkimi modelami, w tym z mikserami KitchenAid klasy komercyjnej, ale inne nie, dlatego przed dokonaniem zakupu warto dokładnie sprawdzić numer modelu. Jeśli wiesz, że planujesz w przyszłości uaktualnienie do nowego modelu KitchenAid, możesz chcieć trzymać się załączników, które mają uniwersalną kompatybilność.

Będziesz także chciał rozważyć funkcjonalność swojego załącznika i zdecydować, czy masz miejsce do przechowywania kilku jednozadaniowców, którzy mogą robić tylko jedną rzecz (np. Robić lody), czy też wolisz załącznik z wieloma Funkcje. Niektóre przystawki KitchenAid są w całości wykonane ze stali, podczas gdy inne są wykonane z lekkiej mieszanki metalu i plastiku. Pomimo materiałów, żadne przystawki nie są w pełni przystosowane do mycia w zmywarce, ale niektóre mają wymienne części, które są – a niektóre nasadki mają nawet poręczne szczotki do czyszczenia ciasnych przestrzeni.

Gotowy, aby uczynić swój mikser KitchenAid jeszcze bardziej wszechstronnym? Oto siedem najlepszych załączników KitchenAid, które można kupić na Amazon.

1. To wszechstronne mocowanie, które może spiralizować, zagęszczać i łuszczyć się

Przekształć swoje warzywa i owoce w makaron, kręcone frytki i nie tylko dzięki tej spiralnej nasadce KitchenAid, która może kroić, kroić i obierać skórki. Dzięki dwóm ostrzom spiralizującym (o średniej i małej szerokości), dwóm spiralnym ostrzom do krojenia (do dużych i małych rdzeni) i jednym spiralnym ostrzem do obierania, możesz używać tej nasadki do szerokiej gamy produktów spożywczych. Jest wykonany ze stali nierdzewnej, a ostrza można myć w zmywarce, a następnie wygodnie przechowywać w dołączonym pudełku, gdy nie są używane. Ta nasadka jest kompatybilna ze wszystkimi mikserami stojącymi KitchenAid, w tym modelami komercyjnymi.

Jeden fan zachwycał się: „To jest fantastyczne. Uwielbiam szarlotkę i szewc, ale nie przepadam za przygotowywaniem jabłek. W ciągu minuty obiera się, obiera i kroi jabłko. Mam artretyzm i nie mogę już obierać jabłek dłużej niż kilka minut […] Teraz szukam wszystkich przepisów na jabłka, które chciałem zrobić […] Po otwarciu pudełko wygląda na bardzo skomplikowane, ale jest bardzo łatwe w użyciu. Wskazówki dojazdu to głównie zdjęcia i właśnie tego potrzebujesz. Jest drogi, ale warto. Miałem ręczną korbę, która działała sporadycznie, ale nie radziła sobie dobrze z żadną z trzech funkcji. Nie było to dużo szybsze niż robienie tego wszystkiego ręcznie. Poza tym później nie było łatwo je wyczyścić. Ten spirilizer bardzo dobrze wykonuje wszystkie zadania. I jest bardzo łatwy w czyszczeniu ”

2. Wałek do makaronu na imprezy z makaronem w domu

Przygotowanie domowego makaronu to pestka dzięki tej przystawce do walcowania makaronu KitchenAid, która może przygotować spaghetti, fettuccine i arkusze makaronu do lasagne. Rozwinięte arkusze mają 6 cali szerokości i można ustawić osiem różnych ustawień grubości. Przystawka rolkowa do blachy, przystawka do cięcia spaghetti i przystawka do cięcia fettuccine są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są trwalsze i łatwiejsze do ręcznego czyszczenia. Nasadka do wałka do makaronu jest kompatybilna ze wszystkimi mikserami stojącymi KitchenAid w domu.

Jeden fan zachwycał się: „To wspaniały zestaw wyposażenia. Zrobiłam wczoraj mój pierwszy makaron i okazało się, że jest taki łatwy! Nawet nie spojrzałem [YouTube] lub witryny KitchenAide. Jeśli dokładnie zastosujesz się do przepisu na ciasto (w zestawie), otrzymasz ciasto, które nie jest lepkie i nie wymaga więcej mąki. Zrobiłam wczoraj ogromną partię makaronu fettucine i większość z nich zamroziłam we własnych partiach […] Martwiłem się, czy wyczyścić wałek do makaronu i krajalnice, ale były takie proste! Po prostu odczekaj godzinę zgodnie z zaleceniami i wytrzyj. Środek łatwo upuszcza wysuszony makaron, stukając mechanizmem o dłoń lub ręcznik, a to, co nie wypada, wychodzi szczoteczką. ”

3. Miska zamrażarki, która zamienia Twój mikser w maszynkę do lodów

Ciesz się kremowymi lodami i świeżym sorbetem, kiedy tylko zechcesz, dzięki tej przystawce do lodów, która zawiera miskę do zamrażania, deser i napęd. Jest dostarczany z książką z przepisami i może przygotować do 2 litrów lodów w zaledwie 25 minut, chociaż miskę należy umieścić w zamrażarce z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. Dasher można myć w zmywarce, ale miskę należy myć ręcznie. Ta nasadka jest kompatybilna ze wszystkimi 5-litrowymi mikserami KitchenAid i niektórymi (ale nie wszystkimi) modelami 6-kwartowymi.

Jeden fan zachwycał się: „Poważnie, moja ulubiona nasadka KitchenAid. Mamy ogromną zamrażarkę skrzyniową, więc jej ciągłe zamrażanie nie stanowi dla mnie problemu. Uważam, że nawet nie kupuję już lodów. Upewnij się, że wszystkie składniki zostały wymieszane, zanim jeszcze wyjmiesz je z zamrażarki. Jeśli w ogóle się rozmrozi, nie będzie działać dobrze. Lubię włożyć lody do innego pojemnika i wstawić do zamrażarki, aby trochę bardziej stwardniały. Nie jest zbyt stały, ale nadal można go jeść prosto z maszynki do lodów. Genialny pomysł. I nie ma soli ani lodu, z którymi można by się zmagać ”.

4. Przystawka młynka, która może zastąpić robot kuchenny

Miel mięso, rób domową salsę, a nawet twarde sery za pomocą tej wszechstronnej nasadki do mielenia żywności. Zawiera drobnoziarnistą płytę mielącą i grubą tarczę szlifierską, a także popychacz do żywności, aby pomóc w płynnym działaniu KitchenAid. Ta nasadka jest lekka i można ją mocować bezpośrednio do piasty mocy miksera. Jest kompatybilny ze wszystkimi modelami do użytku domowego i pamiętaj, że tacę na jedzenie na zdjęciu należy zakupić osobno. Niektóre elementy można myć w zmywarce, a inne należy myć ręcznie, dlatego przed pierwszym użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją.

Jeden fan zachwycał się: „Produkujemy własną karmę dla psów, która doskonale sprawdza się w przypadku mielenia kurczaka i indyka. Znacznie mniej bałaganu podczas mielenia na surowo w porównaniu z robotem kuchennym po ugotowaniu. Z niecierpliwością czekamy na przygotowanie własnego mielonego chrupka na burgery.

5. Prasa do makaronu, która nada Twoim ulubionym kształtom

Jeśli jesteś miłośnikiem makaronu, ta wytłaczarka do makaronu KitchenAid jest dla Ciebie przystawką, ponieważ może przygotować spaghetti, bucatini, rigatoni, fusilli, duży makaron i mały makaron. Zawiera sześć szybkozmiennych dysków, które ułatwiają zmianę kształtów, a także futerał do przechowywania, aby wszystkie były uporządkowane. Ta nasadka ma dźwignię przecinaka drutu, która pozwala wybrać długość makaronu, a dołączone narzędzie do czyszczenia pomaga ręcznie wyczyścić trudno dostępne miejsca. Jest kompatybilny ze wszystkimi modelami mikserów KitchenAid w domu.

Jeden fan zachwycał się: „Ta prasa do makaronu działa bardzo dobrze. Jak dotąd brak problemów z jakością .; dość solidne mocowanie. Po udoskonaleniu ciasta okazało się, że jest ono dość szybkie i łatwe w użyciu. Nie kupuję już suchego makaronu, zawsze robię własny. To nie jest takie trudne. Najważniejszym aspektem robienia ciasta jest, aby nie było zbyt wilgotne. Musi być trochę sucha. Wymagało to dla mnie trochę praktyki ”.

6. Prosty przystawka do krojenia i szatkowania

Skróć czas przygotowywania posiłków dzięki tej poręcznej przystawce KitchenAid do krojenia i szatkowania. Zawiera 3-milimetrowe ostrze do krojenia, 4-milimetrowe ostrze do szatkowania i 6-milimetrowe ostrze do szatkowania, które można myć w zmywarce. Ma popychacz dwa w jednym, który może być używany zarówno do dużych, jak i małych warzyw, a także zawiera pojemnik do przechowywania, dzięki czemu możesz trzymać wszystkie kawałki razem, gdy nie są używane. Ten mikser jest również wygodnie kompatybilny ze wszystkimi domowymi modelami KitchenAid.

Jeden fan zachwycał się: „KOCHAM to przywiązanie. Sprawia, że ​​każdy kawałek ma równą grubość. Ostrze rozdrabniające jest równie dokładne. Pod koniec sezonu ogrodniczego przydają się do krojenia dużych ilości warzyw, takich jak cukinia, które mają być zapakowane do zamrażarki. Wymaga wysiłku. Gorąco polecam ten zestaw ostrzy każdemu, kto jest poważnym kucharzem. Urządzenia Kitchen Aid kupuje się tylko raz, chyba że oczywiście chcesz uaktualnić urządzenie do wyższego poziomu. Producenci Kitchen Aid w 100% wspierają swoje produkty. Dla mnie nie ma innej marki, na którą warto zwrócić uwagę ”.