4 najlepsze kombinacje blenderów do robotów kuchennych

Jeśli, podobnie jak wielu ludzi, brakuje Ci miejsca do przechowywania w kuchni, najlepsze zestawy blenderów do robotów kuchennych pomogą Ci maksymalnie wykorzystać przestrzeń i pomogą Ci przygotować ogromną różnorodność przepisów i posiłków. Te wielofunkcyjne urządzenia mają tylko jedną podstawę silnika, co pozwala na wymianę pojemnika w razie potrzeby. W zależności od tego, co planujesz zrobić, kupując zestaw do blendera, należy pamiętać o kilku rzeczach.

Istnieje duża szansa, że ​​blender Twojego zestawu combo będzie miał najwięcej akcji, więc upewnij się, że wybrany model ma dużą pojemność do robienia koktajli, mrożonych napojów lub miksowania zup. Jeśli chcesz przygotować przepisy na małe partie, takie jak dressingi, sosy lub marynaty, dobrze jest mieć kombinacje z mniejszymi filiżankami do miksowania i można je również wykorzystać do przygotowania koktajli na jedną porcję, które można zabrać na wynos.

Jeśli chodzi o komponent robota kuchennego w Twojej kombinacji, zastanów się, do czego zamierzasz go użyć. Każdy wybrany model powinien mieć możliwość mieszania i siekania, ale tylko niektóre roboty kuchenne mają nasadki i dyski do krojenia, szatkowania i tarcia składników. Dodatkowe funkcje, takie jak programy automatyczne, ułatwiają doskonalenie ulubionych przepisów za naciśnięciem jednego przycisku.

Niezależnie od tego, które z najlepszych zestawów mikserów do blendera wybierzesz, zaoszczędzisz miejsce bez uszczerbku dla wydajności obu urządzeń.

1. Ogólnie najlepszy mikser / robot kuchenny

Ninja produkuje jedne z najpopularniejszych na rynku zestawów do blenderów, w tym ich super wszechstronny system BN801 Professional Plus. Napędzany 1400-watowym silnikiem, jest wyposażony w duży, 72-uncjowy dzbanek do miksowania, robot kuchenny o pojemności 8 filiżanek i dwa dodatkowe 24-uncjowe kubki na jedną porcję, które mają własny zespół małych ostrzy. W zależności od tego, który z komponentów jest przymocowany do podstawy silnika, inteligentny silnik wyświetli dostępne programy Auto IQ do obsługi jednym dotknięciem, w tym: smoothie, ekstrakt, kruszenie lodu, siekanie i ciasto. Ma również cztery programy ręczne, jeśli chcesz kontrolować mieszanie lub przetwarzanie przepisu.

Robot kuchenny Ninja nie jest wyposażony w tarczę do krojenia i szatkowania, ale doskonale radzi sobie z siekaniem, miksowaniem i miksowaniem, a dodatkowe ostrze do ciasta może pomóc ci zrobić nawet dwa funty ciasta. Otrzymał ogólną ocenę 4,8 gwiazdki od ponad 2000 recenzentów Amazon.

Według jednego recenzenta: „Uwielbiam ten blender do codziennych koktajli i robota kuchennego. Kupiłem go około 8 lat temu i nadszedł czas, aby przekazać go mojej córce na studiach. Kupiłem dokładnie ten sam, tylko nowy! Uwielbiam to. “

2. Drugie miejsce

Mikser do blendera marki aware BFP-650 firmy mieszczącego się w mikserze firmy mieszczącej się w mikserze kuchennym z urządzeniem firmy mieszczącej się w silniku o mocy 750 W o mocy 750 W jest również wyposażony w trzy pojemniki o różnej pojemności. Dzbanek do miksowania o pojemności 56 uncji jest wykonany z wytrzymałego tworzywa Tritan i ma otwór do mrożenia do dodawania składników, a także ergonomiczny uchwyt ułatwiający nalewanie. Ostrze blendera można wyjąć do czyszczenia, a także przymocować do górnej części dołączonych kubków podróżnych do miksowania małych partii przepisów, koktajli lub koktajli proteinowych. Kompaktowy robot kuchenny z trzema filiżankami używanego przez firmę mieszczącą 3 filiżanki miksera działa jak mikser i siekacz i jest wyposażony w odwracalną tarczę do krojenia i szatkowania składników. Silnik combo ma ręczne przyciski niskiego, wysokiego i pulsacyjnego, a także dwa programy do przygotowywania koktajli i kruszenia lodu do przepisów, takich jak mrożone napoje lub koktajle.

Według jednego recenzenta: „Uwielbiam to. Bardzo podoba mi się fakt, że jedna maszyna spełnia trzy funkcje. Mniej bałaganu. Robi doskonałe koktajle, świetny, wytrzymały blender. Robot kuchenny też działa świetnie, jest trochę mały, ale wydajność trzech w jednym nadrabia to . Zdecydowanie polecam i kupię ponownie ”.

3. Najlepsza wartość: blender robot kuchenny o wartości 90 USD

Jeśli szukasz niedrogiego miksera do blendera, model Pro 1200 firmy Oster zawiera 64-uncjowy dzbanek do miksowania, a także robot kuchenny o pojemności 5 filiżanek i oferuje funkcjonalność, którą można znaleźć w drogich modelach za mniej niż 90 USD. Słoik do blendowania Tritan, niezawierający BPA, można myć w zmywarce i ma szeroką konstrukcję, która zachęca składniki do kontaktu z ostrzami, zapewniając super gładkie rezultaty. Oprócz noża do siekania i mieszania, do robota kuchennego dołączone jest ostrze do krojenia i szatkowania. Możesz dostosować swoje przepisy, korzystając z ręcznych ustawień prędkości i pulsu, lub wybrać jeden z programów, aby przygotować koktajle, salsy lub koktajle mleczne. Jedna wada? Oster nie jest dostarczany z małymi kubkami do miksowania ani na wynos.

Według jednego recenzenta: „Robot kuchenny działa świetnie, po prostu musiałem to rozgryźć. Blender jest niesamowity. Kup ten blender, jeśli masz budżet jak ja i nie chcesz wydawać całej pensji na Vitamix. Daję te 5 gwiazdek i kiedyś byłem szefem kuchni ”.

4. Również świetne: dodatek do robota kuchennego, jeśli posiadasz Vitamix

Blendery Vitamix to poważna inwestycja, ale jeśli posiadasz jeden z modeli z serii Ascent lub Venturist marki, możesz łatwo ulepszyć go do kombinacji blendera i robota kuchennego, kupując to samodzielne urządzenie do przetwarzania żywności. Dzięki bezprzewodowej technologii „Self-Detect” firmy Vitamix podstawa silnika blendera rozpozna naczynie i pozwoli na obsługę go jako robota kuchennego. Miska o dużej pojemności może przetworzyć do 12 filiżanek suchych składników i jest wyposażona w wielofunkcyjne ostrze ze stali nierdzewnej, którego można używać do siekania, mieszania, miksowania i przecierania. W pokrywie znajduje się zsuwnia do przesypywania lub dodawania składników podczas przetwarzania, a dwa popychacze pomagają kierować składniki w kierunku dysków do krojenia i szatkowania podczas korzystania z tych przystawek. Wszystkie komponenty robota kuchennego Vitamix są dobrze dopasowane i pasują do siebie, tworząc samodzielną jednostkę, która oszczędza miejsce podczas przechowywania.

Według jednego recenzenta: „Potrzebowaliśmy nowego procesora przez rok lub dwa i byliśmy po prostu rozczarowani tym, na co patrzymy. Nic nie wydawało się warte swojej ceny. Ciągle powtarzaliśmy, że chcielibyśmy, aby Vitamix zrobił robot kuchenny i to nie zawodzi. Warte każdego centa i będzie działa na zawsze jak nasz blender Vitamix !! ”