3 najlepsze słuchawki do medytacji

Trudno jest medytować w martwej ciszy, nie wspominając o hałasie w tle. A dla tych, którzy używają dudnień różnicowych, specjalnego rodzaju muzyki, która ma pomóc medytującym w głębokim odprężeniu, odpowiednie słuchawki są również niezbędne, aby zapewnić, że ten rodzaj dźwięku nie zostanie zakłócony. Najlepsze słuchawki do medytacji są bezprzewodowe, z funkcjami redukcji szumów i szerokim zakresem częstotliwości dla najlepszej jakości dźwięku. Aby pogłębić swoją praktykę medytacji, inwestycja w dobrą parę jest absolutnie warta początkowego kosztu.

Redukcja szumów

Istnieją dwa rodzaje redukcji szumów: pasywne i aktywne. Pasywna redukcja szumów odnosi się do fizycznych sposobów, w jakie słuchawki chronią przed hałasem – na przykład słuchawki nauszne (w porównaniu do wkładek dousznych) z zamkniętymi plecami zapewniają izolację dźwięku, a piankowe elementy zewnętrzne również blokują dźwięk. Są też ogólnie droższe słuchawki z aktywną redukcją szumów (ANC), które wytwarzają dźwięki, które niwelują częstotliwości. (Uwaga: są najbardziej efektywne przy niższych częstotliwościach pomiędzy 50 Hz (Hz) a 1 kilohercem (kHz). Aby uzyskać jak najpełniejszy zasięg, wybierz parę z aktywną i pasywną redukcją szumów.

Jakość dźwięku

Jeśli wolisz medytację z przewodnikiem i / lub dudnienia różnicowe, jakość dźwięku jest kluczową kwestią do rozważenia w przypadku słuchawek do medytacji. Bazując na częstotliwości i mierzonej w Hz, standard jakości dźwięku wynosi od 20 Hz do 20 kHz, a im szerszy zakres i wyższa częstotliwość, tym lepiej; oznacza to, że słuchawki mogą odtwarzać wyższe spektrum dźwięku.

Pomocne funkcje

I oczywiście komfort jest kluczowy podczas medytacji. Wygodne słuchawki do medytacji zawierają miękkie materiały i amortyzację. Podobnie, opcje bezprzewodowe i Bluetooth eliminują obciążenie przewodów i pozwalają na swobodę praktykowania medytacji w dowolnym miejscu. Niektóre dodatkowe funkcje, których należy szukać, obejmują korzyści, takie jak możliwość łączenia się z Amazon Alexa lub sterowanie za pomocą wygodnej aplikacji. I nie zapomnij zwrócić uwagi na liczbę godzin odtwarzania, których możesz oczekiwać od słuchawek, zanim będą wymagały ładowania.

Oto trzy najlepsze słuchawki do medytacji – wszystkie są wygodnie dostępne na Amazon.

1. Ogólnie najlepsze słuchawki do medytacji

Dzięki ponad 47000 recenzji i 4,7-gwiazdkowej ocenie w serwisie Amazon, te bezprzewodowe słuchawki Bose są ogólnie najlepszym wyborem z wielu powodów. Te słuchawki są wyjątkowe, ponieważ mają zarówno pasywną, jak i aktywną redukcję szumów (tę ostatnią można zaprogramować za pomocą przycisku akcji na słuchawkach) z trzema różnymi poziomami (od pełnej świadomości do pełnej redukcji szumów). Bose nie publikuje informacji o częstotliwości, ale zewnętrzni testerzy odkryli, że jest w pobliżu 48 kHz i mają one zoptymalizowaną pod względem głośności funkcję EQ, która pozwala kontrolować basy, średnicę i wysokie tony, aby uzyskać jeszcze większą kontrolę nad dźwiękiem. Asystent Google i Amazon Alexa są również wbudowane, umożliwiając dostęp do muzyki i nie tylko bez użycia rąk. Łączy się nawet z aplikacją Bose Connect, dzięki czemu można nią sterować za pomocą telefonu i ma wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych. Bateria wystarcza na 20 godzin, zanim będzie wymagała ładowania. Jeśli chodzi o wygodę, słuchawki są owinięte miękkim materiałem zwanym Alcantara, używanym w jachtach i innych luksusowych pojazdach, oraz mają miękką, syntetyczną skórzaną wyściółkę. Są dostarczane z kablem USB do ładowania, kablem audio i futerałem do przenoszenia i są składane, aby ułatwić przechowywanie.

Pomocna recenzja: „To świetne, uniwersalne słuchawki z najlepszą redukcją szumów. Uwielbiam medytować i słuchać z nimi dudnień różnicowych. Natychmiastowy relaks! ”

2. Drugie miejsce

Jeśli chcesz wydać trochę mniej, ale nadal oczekujesz wysokiej jakości słuchawek do medytacji, nie szukaj dalej. Główna różnica między tymi słuchawkami a pierwszym wyborem polega na tym, że mają one tylko pasywną redukcję szumów (i nie są dostarczane z aplikacją ani Amazon Alexa). Ich zakres częstotliwości dźwięku jest niższy niż pierwszy zestaw (od 15 do 28 000 Hz), ale nadal jest to niewiarygodnie wysoki zakres, a przy ocenie 4,7 gwiazdki i ponad 25 000 recenzji, ten zestaw Audio-Technica oferuje wiele funkcji, w tym 40 godzin pracy na baterii, czyli 20 godzin jeszcze Żywotność baterii niż najlepszy ogólny wybór, co czyni je doskonałym wyborem dla kogoś, kto podejmuje praktykę medytacyjną w ruchu, i wyjątkowy składany projekt. Te słuchawki Bluetooth są również wyposażone w miękkie nauszniki i materiał pałąka na głowę, co zapewnia długotrwałą trwałość i wygodę. Mają mikrofon i przyciski sterujące wbudowane w nauszniki do połączeń, odtwarzania muzyki i regulacji głośności. Są dostarczane z kablem USB do ładowania i etui do przenoszenia.

Pomocna recenzja: „Zdecydowanie warte inwestycji. Spędziłem miesiąc na badaniu, na którą markę i model chciałbym wydać pieniądze i jestem bardzo zadowolony, że na nich trafiłem. Mam dużą głowę i są one naprawdę wygodne, bez poczucia, że ​​wyciskają ze mnie życie. […] Sznur był całkowicie odpinany, nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo bym chciał. Jakość dźwięku jest znakomita. Słucham wielu filmów binauralnych / asmr, które zapewniają bardziej wciągające wrażenia. Dźwięk jest czysty, a bas imponujący, ale nie przytłaczający ”.

3. Najlepsze słuchawki budżetowe do medytacji

Dostępne w siedmiu żywych kolorach (a także neutralnej czerni lub bieli), te niedrogie słuchawki mają wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do usprawnienia praktyki medytacyjnej. Mają one aktywną redukcję szumów i są ultralekkie, z częstotliwością w zakresie od 20 Hz do 20 kHz (świetny standard dla budżetowego wyboru, ale nie tak wysoki, jak droższe opcje). Miękkie nauszniki są wykonane z pianki z pamięcią kształtu. Nie ma aplikacji z tym niedrogim wyborem i nie składa się dla wygody, ale te bezprzewodowe słuchawki Bluetooth są wyposażone w zestaw głośnomówiący, przyciski i możesz spodziewać się 30 godzin odtwarzania, zanim będzie trzeba je naładować. Są dostarczane z kablem do ładowania micro USB, 3,5-milimetrowym kablem Aux i skórzaną torbą podróżną.

Pomocna recenzja: „Jestem pod wielkim wrażeniem i jestem z nich bardzo zadowolony! Kupiłem je do słuchania medytacji przed snem. Mój dom jest pełen ludzi i mam problemy z zasypianiem, jeśli słyszę jakąś aktywność w sąsiednim pokoju. Hałas został całkiem dobrze skasowany … Przeszedłem od używania Beatów do ich używania i nie mam żadnych skarg! ”