17 trików na tanie napoje Starbucks, które zaoszczędzą Ci dużo czasu

Podczas gdy napoje Starbucks mogą równie dobrze być częścią naszego ciała w tym momencie, codzienny bieg z kawą może z czasem stać się dość kosztowny. I chociaż zawsze można było ograniczyć kawę, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, kto tak naprawdę chce to zrobić że? Na szczęście istnieją hacki na tańsze napoje Starbucks, które pomogą Ci upewnić się, że zaspokajasz apetyt na kawę, ale nie rachunki karty kredytowej.

Według GoBankingRates.com Amerykanie wydają średnio około 718 dolarów rocznie na kawę. Ale to tylko średnia ogólna. Millenialsi wydają około 848 dolarów rocznie, a ci w wieku 35-44 lat wydają około 886 dolarów rocznie na kawę, co jest dość szalone, jeśli się nad tym zastanowić. Więc jako dodatkowy bonus skontaktowałem się z ekspertem w tej sprawie. Poznaj Josie Santi, holistyczną trenerkę żywienia i założycielkę Wellness By Josie, która ma zamiar podzielić się kilkoma swoimi sztuczkami, które zmienią sposób, w jaki na zawsze zamawiasz ulubione napoje Starbucks. „Kawa to codzienna przyjemność, na którą każdy zasługuje, ale jest też taka, która się sumuje. Ponieważ istnieje tak wiele wskazówek i sztuczek, które pozwalają obniżyć cenę bez poświęcania smaku, korzystanie z tych oszczędzających pieniądze hacków jest łatwym sposobem, aby pomóc Ci sobie pozwolić” – mówi Santi. „Ponieważ kawa jest zwykle codziennym nawykiem, nawet zaoszczędzony 1 USD naprawdę się sumuje” – mówi.

Biorąc pod uwagę fakt, że Starbucks planuje podnieść ceny niektórych napojów nawet o 30 centów od 12 lipca 2021 r., Oznacza to po prostu więcej pieniędzy z kieszeni. Ale nie powinieneś rezygnować z ulubionego porannego podrywu ze względu na cenę. Gdzie jest wola — jest za latte macchiato – i sposób!

Sprawdź te hacki Starbucks, aby Twój następny napój kosztował trochę mniej.

1

Przynieś swój własny kubek lub kubek

Oszczędzać pieniądze i środowiska, przynosząc własną filiżankę lub kubek wielokrotnego użytku, gdy następnym razem dostaniesz kawę. Za każdym razem, gdy przyniesiesz własny kubek (i nie musi to być kubek Starbucks!), łańcuch pobiera 10 centów od twojego drinka. Może się wydawać, że to niewiele, ale te 10 centów może czasami być powodem, dla którego Twój napój kończy się poniżej 2 USD – i z czasem może się to sumować.

2

Zrób własne napoje

Jasne, łatwo jest zamówić jeden z sprytnie nazwanych, gotowych napojów Starbucks, ale taniej (i fajniej) jest zrobić własny. W ten sposób na pewno dostaniesz dokładnie co chcesz w drinku i prawdopodobnie zaoszczędzisz kilka centów. Na przykład, zamiast prosić o mrożoną latte, możesz zamówić podwójne espresso z lodem i po prostu dodać mleko. Daje to „latte” z dwoma porcjami espresso za 2,75 USD lub 3,55 USD (w zależności od rozmiaru). Zwykła latte z tylko jednym kieliszkiem kosztuje 3,45 USD.

3

Zamów „krótki” zamiast „wysoki”

4

Zarejestruj się, aby otrzymać Starbucks Rewards

Starbucks ma wiele ofert i oszczędności dla swoich najbardziej lojalnych klientów, które często rozdają w ramach programu Starbucks Rewards. Zapisujesz się do nagród i dostajesz gwiazdki za każdym razem, gdy coś kupisz. Są dni, w których gwiazdki są podwajane, a inne dni, kiedy dostajesz darmowe gwiazdki. W końcu te gwiazdki można wykorzystać do spieniężenia napojów lub ofert na napoje.

5

Nie kupuj wody

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował łyka wody pomiędzy kawą, nie kupuj wody butelkowanej. Zamiast tego poproś o szklankę wody z lodem lub bez. Bariści zawsze ci to dadzą, a zaoszczędzisz nieco ponad 2 dolary. Ugasisz pragnienie i nie będziesz musiał płacić ani grosza. Przynieś własną butelkę wody, a zaoszczędzisz też trochę plastiku! „Możesz zamówić wodę z lodem venti za ogromną ilość wody za darmo” – mówi Santi. Wyjaśnia, że ​​lubi to robić na lotniskach, zamiast kupować drogie butelki na wodę. „Możesz też przynieść własną butelkę wody i poprosić o jej napełnienie. Ich woda jest filtrowana, więc to tak samo, jak picie butelki z wodą, ale całkowicie za darmo” – mówi.

6

Zamów francuski pojemnik na prasę

Jeśli Ty i Twoi znajomi macie ochotę na kawę (i macie ten sam ogólny gust), zamów French Press Pot ulubionej wspólnej kawy zamiast kupowania osobnych napojów. W ten sposób wszyscy dostaniecie drinka i będziecie mogli dzielić koszty, dzięki czemu będzie taniej. Poza tym może po prostu rozpocząć nową tradycję z tobą i twoimi przyjaciółmi. Nie widzisz tego w menu? Zapytaj swojego baristę.

7

Zamów Venti zamiast dwóch drinków

Jeśli ty i znajomy chcecie kupić drinki, spróbuj zamówić Venti napoju zamiast dwóch oddzielnych Tall. Nadal dostaniesz sporą ilość kawy i będziesz mógł podzielić cenę tylko na jeden napój. Tylko upewnij się, że oboje możecie się zgodzić na drinka. Na przykład, jeśli oboje chcecie Caffe Mocha, zamiast zamawiać dwa zamówienia w wysokości 3,45 USD, możecie podzielić jedną Venti o wartości 4,65 USD za około 2,32 USD za sztukę.

8

Poproś o bitą śmietanę zamiast syropów

Jeśli uważasz, że Twój napój nie będzie wystarczająco słodki, ale nie chcesz wydawać więcej pieniędzy na syrop lub plusk, po prostu poproś o dodanie bitej śmietany, jak sugeruje NBC News. Jest całkowicie darmowy i będzie tylko dodatkową słodyczą, której potrzebujesz. Plus, kto nie lubi bitej śmietany?

9

Skorzystaj z „Happy Hour” Starbucksa

Starbucks często organizuje różne „Happy Hours” przez cały rok, zwłaszcza w okresie świątecznym. Na przykład w niektóre czwartki w listopadzie i grudniu 2019 r. firma oferowała ofertę „kup-jeden-jeden-jeden” na dowolny ręcznie robiony napój, grande lub większy, w ramach promocji Happy Hour. Stale sprawdzając konta w mediach społecznościowych Starbucks i aplikację Starbucks, będziesz otrzymywać powiadomienia o dniach Happy Hour.

10

Zastąp latte zimnym naparem

Zimne napary Starbucks są często bardzo mocne. Więc jeśli zamówisz jeden zimny napar typu grande, możesz w rzeczywistości zamienić go w dwie oddzielne mrożone latte, według NBC News. Wystarczy podzielić 16-uncjowy zimny napar na dwie oddzielne filiżanki tej samej wielkości, a następnie polać każdą z nich mlekiem. Masz teraz dwie grande mrożone latte (zwykle w cenie 2,65 USD za sztukę) za jedyne 3,25 USD łącznie.

11

Zrób wizytę podczas godzin szkolenia pracowników

„Mocha Frappucino to mrożona mokka z drobniejszym lodem. Jeśli konsystencja ci nie przeszkadza, po prostu poproś baristę, aby zmiksował twoją grande mrożoną mokkę (4,65 USD) i całkowicie pomiń Mocha Frappuccino (4,95 USD)”, mówi The Krazy Coupon Lady. Zastrzeżenie: Ten hack może sprawić, że Twój napój będzie nieco bardziej lodowaty, ale zmiana się sumuje, więc jeśli możesz zaoszczędzić tu i tam, dlaczego nie?

12

Zamów wysoki napój, bez lodu i poproś o kubek lodu Venti

Podobnie jak w przypadku powyższego drinka, Twój przebieg może się różnić, a także ilość, którą irytujesz swojego baristę. Jak mogłeś zobaczyć na TikTok, jeśli zamówisz napój Tall bez lodu, możesz wlać go do kubka Venti z samym lodem i napełnić go po brzegi. Tak więc, teoretycznie, dostajesz napój Venti wielkości Wysokiego. Oczywiście polega to na tym, że Twój barista wypełni Twój napój po brzegi.

13

Skorzystaj z wkładów

Kolejny hack, który ludzie zwykle przeoczają? Starbucks oferuje bezpłatne dolewki kawy i herbaty, jeśli jesteś członkiem Starbucks Rewards. Jeśli użyjesz karty Starbucks lub aplikacji mobilnej, aby zapłacić za zakup, możesz otrzymać darmowe doładowanie! Jednak po wyjściu ze sklepu ten hack nie będzie już obowiązywał i dlatego będzie uważany za nowy zakup. I dotyczy to tylko parzonej kawy i herbaty.

Jeśli nie jesteś członkiem programu Rewards, możesz uzupełnić tylko zakup o wartości 0,50 USD. „Jeśli pracujesz w Starbucks lub spotykasz się ze znajomym na randkę przy kawie, zamów dolewkę kawy lub herbaty przed wyjazdem za 0,50 USD”, mówi Santi, który zauważa również, że ten hack liczy się dla Starbucks w Targets i sklepach spożywczych także.

14

Zamów „Puppucino” dla swojego szczeniaka

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zabrać psa na przyjemną przejażdżkę samochodem prosto do Starbucks drive-thru, czy na przyjemny spacer, ponownie prosto do pierwszego stopnia Starbucks, skorzystaj z jednego z wymienionych hacków dla siebie i zamów Puppucino dla swojego maleństwa. Starbucks da ci mały kubek bitej śmietany, który jest całkowicie bezpieczny dla twojego szczeniaka i całkowicie pyszny.

15

Zamów mieszaną mrożoną mokkę

„Mocha Frappucino to mrożona mokka z drobniejszym lodem. Jeśli konsystencja ci nie przeszkadza, po prostu poproś baristę, aby zmiksował twoją grande mrożoną mokkę (4,65 USD) i całkowicie pomiń Mocha Frappuccino (4,95 USD)”, mówi The Krazy Coupon Lady. Zastrzeżenie: Ten hack może sprawić, że Twój napój będzie nieco bardziej lodowaty, ale zmiana się sumuje, więc jeśli możesz zaoszczędzić tu i tam, dlaczego nie?

16

Zawsze używaj aplikacji, aby zapłacić za zamówienie

Potrzebujesz innego powodu, aby zostać członkiem Starbucks Rewards? Każdy zakup dodaje punkty do Twojego konta. Już za 25 punktów możesz dodać bezpłatną personalizację do jednego ze swoich napojów. I tak kupujesz napój, więc równie dobrze możesz skorzystać z tego małego sekretu.

17

Zamów napój Venti bez lodu i poproś o trzy filiżanki Grande z lodem

Prawdopodobnie widziałeś różne iteracje tego hacka Starbucks w całym TikTok. Jeśli zamówisz napój Venti bez lodu, a następnie dwie filiżanki Grande z samym lodem, możesz rozprowadzić napój Venti w dwóch filiżankach Grande z odrobiną zapasu. (To nie magia. Tylko matematyka.) Teoretycznie dostajesz dwa drinki w cenie jednego (plus 50 centów), ostatecznie oszczędzając około 2,75 dolara. Polega to na napoju Venti bez lodu wypełnionego po brzegi i stawia pytania o to, jak mocne lub rozwodnione napoje będą smakować. Pamiętaj też, że możesz trochę wkurzyć swojego baristę. Ale jeśli zaoszczędzenie 2,75 USD jest warte gniewnego spojrzenia, jest to hack, który możesz spróbować. „Zawsze zamawiam lekki lód lub lód na boku – lód zajmuje tak dużo miejsca, zwykły wysoki lub grande drink to połowa lub więcej niż połowa przestrzeni” – mówi Santi. „Zmniejszenie lodu daje więcej napoju za tę samą cenę”.

Nie musisz rozbijać banku za każdym razem, gdy chcesz napić się pysznej kawy. Więc następnym razem, gdy znajdziesz się w kolejce do Starbucks (prawdopodobnie jutro rano), pamiętaj o tych kilku sztuczkach, a być może uda ci się obniżyć kartę.

I nie zapomnij gorąco podziękować swojemu bariście i hojnym napiwku. Pozdrawiam kofeinę!